Trochę prywaty

Dzisiejszy wpis jest zupełnie niemerytoryczny. Przepraszam. Aczkolwiek miło mi, że czytasz to – szczególnie jeżeli trafiłeś tu przez link na moich mediach społecznościowych. Jest kilka rzeczy, którymi chciałbym się z Tobą podzielić.

Instagram

Zacznę może od mojego spektakularnego sukcesu – osiągnąłem zawrotną liczbę 250 obserwujących na moim profilu na Instagramie. Z tej okazji dodałem okolicznościowy wpis.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Doktor Ziel (@doktor_ziel)

 

Jeżeli jeszcze mnie nie obserwujesz, to serdecznie zapraszam.

Webinar

Jeżeli mnie obserwujesz na LinkedIn lub Facebook to być może zauważyłeś, że dokładnie za tydzień (4 lutego) będę prowadził webinar o Javowych adnotacjach. Serdecznie zapraszam:) Webinar jest darmowy, ale liczba miejsc jest ograniczona. Tutaj możesz się zarejestrować na sam wykład. Daj znać, że się pojawisz w mediach społecznościowych:

Czytanie

Należę do osób, które czerpią przyjemność z czytania. Więc w końcu zdecydowałem się (pod wpływem mojej Siostry) na założenie konta w serwisie lubimyczytac.pl. W końcu będę mógł śledzić ile książek w danym roku przeczytam. Chcę być lepszy od mojej Siostry!

Żeby czytać więcej postanowiłem opanować sztukę szybkiego czytania. Po zapoznaniu się z teorią dzielnie ćwiczę z użyciem aplikacji na androida. Po dwóch tygodniach używania zauważyłem postęp. A może Ty już opanowałeś sztukę szybszego czytania i chciałbyś się pochwalić swoją metodą? Bardzo chętnie poznam opinię i sugestie z tym związane.

Podsumowanie

Właściwie nie ma czego podsumować. Dziękuję, że zechciałeś poświęcić chwilę swojego czasu na ten niemerytoryczny tekst. Kolejne (już bardziej informatyczne) artykuły wkrótce!

Aspirujący twórca internetowy, który zna się na programowaniu i chce się dzielić wiedzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Scroll to top